PZHGP ODDZIAŁ 0455 DALESZYCE - MORAWICA
   www.dalmor0455.dobrahodowla.pl
  Dzisiaj imieniny obchodzą: Zenobii, Edmunda, Przemysława
  
 
Administrator: Wiesław Filip
 » STRONA GŁÓWNA
 » ZARZĄD ODDZIAŁU
 » KONTAKT
 » AKTUALNOŚCI
 » SEKCJE
 » WYKAZ OBRĄCZEK
 » PLAN LOTÓW
 » WSPÓŁZAWODNICTWA
 » WYNIKI LOTÓW
 » ARCHIWUM LOTÓW
 » FILMY
 » GALERIA
 » CIEKAWE STRONY
 » O AUTORZE
 » REGULAMINY PZHGP
 » DRUKI
 » GOŁĘBIE ZNALEZIONE
 » GOŁĘBIE ZAGUBIONE
 » ARCHIWUM


Opcje strony
 Strona Startowa

 Do zakładek


Oddziały
Wpisz numer oddziału i naciśnij OK, aby uzyskać o nim informacje.

Tłumaczenie Strony(?)




Odwiedzin: 1293





 

SEKCJA 03 - WOLA JACHOWA

 


 

Zarząd  Sekcji 03  WOLA JACHOWA - kadencja 2019-2022


- Prezes Sekcji      -TOMASZ STĘPIEŃ    - tel. 721-590-477
- Sekretarz Sekcji - ROBERT ZALIŃSKI  - tel. 798-008-959                               - Skarbnik Sekcji -  RAFAŁ WZOREK       - tel. 506-415-560   


KOMISJA  LOTOWA

 

  1. PRZEWODNICZĄCY                 - LECH PAWEŁ
  2. Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO    - ZALIŃSKI ROBERT
  3. CZŁONEK                                  - STĘPIEŃ SYLWESTER  
  4. CZŁONEK                                  - BERA MICHAŁ
  5. CZŁONEK                                  - JURASZ RAFAŁ

 

KOMISJA  ZEGAROWA

   

  1. PRZEWODNICZĄCY                  - STĘPIEŃ TOMASZ 
  2. Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO     - KACZMARCZYK PATRYK
  3. CZŁONEK                                   - RYCOMBEL STANISŁAW
  4. CZŁONEK                                   - KLIMEK ZBIGNIEW
  5. CZŁONEK                                   - PIOTROWSKI DAMIAN
     

WYKAZ DELEGATÓW NA WALNE ZEBRANIE ODDZIAŁU


  1. Burdasz Mieczysław
  2. Kaczmarczyk Patryk
  3. Lech Paweł
  4. Rubak Michał
  5. Stępień Sylwester
  6. Stępień Tomasz
  7. Zaliński Robert

LISTA HODOWCÓW :


301 KLIMEK ZBIGNIEW

302 BURDASZ MIECZYSŁAW

303 CZAJA BOGDAN

304 DANEK DARIUSZ & KACZMARCZYK  PATRYK

305 GAWĘCKI DOMINIK

306 SKRZYPEK DARIUSZ

307 JURASZ  RAFAŁ

308 OGRODNIK MARIUSZ

309 KOWALIK HENRYK

310 WALAS TOMASZ

311 KUPISZ STEFAN

312 LECH PAWEŁ

313 MICHALSKI SYLWESTER

314 OZGA SYLWESTER

315 PIĄTEK RYSZARD

316 PIOTROWSKI DAMIAN

317 JAMROŻEK DARIUSZ

318 RUBAK MICHAŁ

319 SIWOŃ JAN

320 SOCZOMSKI ANDRZEJ

321 STĄPÓR MATEUSZ

322 STRZELECKI DARIUSZ

323 STĘPIEŃ SYLWESTER

324 STĘPIEŃ TOMASZ

325 SULEJ JULIAN

326 SZCZEPAŃCZYK EUGENIUSZ

327 WZOREK RAFAŁ

328 ZALIŃSKI ROBERT

329 KRAJ WIESŁAW

330 PINDRAL BOGDAN

331 PATRZAŁEK KRYSTIAN

332 RYCOMBEL JUSTYNA

333 RYCOMBEL STANISŁAW

334 DURLEJ  MONIKA

335 WALAS  BEATA

336 DYCHAŁA  MARCIN

337 BERA MICHAŁ



 ODKODOWANE LISTY ODDZIAŁOWE GOŁĘBI DOROSŁYCH I MLODYCH.


DOROSŁE:                                                             


 MŁODE:



 
  © www.mojahodowla.net

 L