PZHGP ODDZIAŁ 0455 DALESZYCE - MORAWICA
   www.dalmor0455.dobrahodowla.pl
  Dzisiaj imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
  
 
Administrator: Wiesław Filip
 » STRONA GŁÓWNA
 » ZARZĄD ODDZIAŁU
 » KONTAKT
 » AKTUALNOŚCI
 » SEKCJE
 » WYKAZ OBRĄCZEK
 » PLAN LOTÓW
 » WSPÓŁZAWODNICTWA
 » WYNIKI LOTÓW
 » ARCHIWUM LOTÓW
 » FILMY
 » GALERIA
 » CIEKAWE STRONY
 » O AUTORZE
 » REGULAMINY PZHGP
 » DRUKI
 » GOŁĘBIE ZNALEZIONE
 » GOŁĘBIE ZAGUBIONE
 » ARCHIWUM


Opcje strony
 Strona Startowa

 Do zakładek


Oddziały
Wpisz numer oddziału i naciśnij OK, aby uzyskać o nim informacje.

Tłumaczenie Strony(?)




Odwiedzin: 2277



 




SEKCJA 02 - MORAWICA
kadencja 2019-2022


 

Zarząd Sekcji 02  Morawica


- Prezes Sekcji       - Mateusz Kwiecień   - tel. 509-544-425

- Sekretarz Sekcji  - Łukasz Piwowarski - tel. 502-140-021
 
- Skarbnik Sekcji   - Marek Zys                - tel.
516-305-238

 

KOMISJA  LOTOWA

  1. PRZEWODNICZĄCY                   -    PASZKIEL BARTŁOMIEJ
  2. Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO    -    PIWOWARSKI ŁUKASZ
  3. CZŁONEK                                    -    STANIAK GRZEGORZ
  4. CZŁONEK                                    -    KWIECIEŃ TOMASZ
  5. CZŁONEK                                    -    WIECZOREK ZDZISŁAW

 

KOMISJA  ZEGAROWA

      • PRZEWODNICZĄCY                  -   PIŁAT MICHAŁ
      • Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO   -   ZYS MAREK
      • CZŁONEK                                   -   GALIŃSKI KAMIL
      • CZŁONEK                                   -   BASĄG JAN
      • CZŁONEK                                   -   CHMIELEWSKI ADAM

      • WYKAZ DELEGATÓW NA WALNE ZEBRANIE ODDZIAŁU
    1.Adamiec Jacek
    2.Basąg Jan
    3.Chmielewski Adam
    4.Dudajek Krzysztof
    5.Kołek Arkadiusz
    6.Kwiecień Mateusz
       7.Kuc Sylwester
      
       8.Wieczorek Zdzisław
    9.Piłat Michał
    10.Piłat Piotr
    11.Paszkiel Bartłomiej
    12.Stępień Krzysztof
    13.Zys Marek

    LISTA HODOWCÓW:

201 ADAMIEC JACEK  & OLESIŃSKI ZBIGNIEW

202 BIELECKI RYSZARD

203 BOREK MIECZYSŁAW

204 BOREK RYSZARD

205 BĘBEN JAROSŁAW & BĘBEN IGOR

206 GALIŃSKI KAMIL

207 CHMIELEWSKI ADAM

208 PIWOWARSKI ŁUKASZ

209 DUDAJEK KRZYSZTOF

210 GRUSZKA LESZEK

211 GOLA WALDEMAR

212 HUTYRA JÓZEF

213 MAJKOWSKI  LESZEK

214 MAJKOWSKI  MAREK

215 PAWŁOWSKI  GRZEGORZ

216 KALWAT JAN

217 MACHULSKI  JACEK

218 KOŁEK ARKADIUSZ

219 KOWALSKI JERZY

220 KWIECIEŃ MATEUSZ

221 KALITA TOMASZ

222 KUC SYLWESTER

223 KUŁAGA PIOTR

224 PASZKIEL BARTŁOMIEJ & STAWIARZ KRZYSZTOF

225 PIWOWARSKI MICHAŁ

226 PIŁAT  MICHAŁ

227 PIŁAT PIOTR

228 PIWOWARSKI RYSZARD

229 --------------------------------

230 SKRZYPEK ŁUKASZ

231 STAWIARZ KRZYSZTOF

232 STĘPIEŃ KRZYSZTOF

233 SZEWCZYK ARKADIUSZ

234 -------------------------------

235 -------------------------------

236 ŚLUSARSKI LESZEK

237 TKACZ KRZYSZTOF

238 WIECZOREK JÓZEF

239 WIECZOREK ZDZISŁAW

240 ------------------------------

241 ------------------------------

242 ------------------------------

243 WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW

244 ZYGADŁO PAWEŁ

245 ZYS MAREK

246 GRUSZKA  ANDRZEJ

247 --------------------------

248 ROBAK ZDZISŁAW

249 KIJAS  MAREK

250 BASĄG JAN

251 --------------------------

252 ------------------------------

253 KWIECIEŃ  TOMASZ

254 ---------------------------

255 ----------------------------

256 ----------------------------

257 ----------------------------

258 ----------------------------

259 ----------------------------

260 STANIAK GRZEGORZ

261 -----------------------------

262 -----------------------------

263 STĘPIEŃ MICHAŁ

264 ZIOPAJA  JAN

265 ---------------------------

266 KANAREK MARCIN

267 KOCJAN WIESŁAW

268 ----------------------------

269 CHMIEL NORBERT

270 MALICKI JAROSŁAW

 







LISTA KONKURSOWA 2/2019 WIECHUCICE-1 /kliknij!!/


LISTA KONKURSOWA 3/2019 WIECHUCICE-2 /kliknij!!/


LISTA KONKURSOWA 4/2019 OPATÓWEK /kliknij!!/

UWAGA!!!! Proszę drukować na innej drukarce bo wydruki są nieczytelne - obcięte wszystkie cyfry od góry, co może powodować pomyłki przy wprowadzaniu danych po locie.




 
  © www.mojahodowla.net

 L