PROJEKT PLANU LOTOWEGO GOŁĘBI MŁODYCH NA 2017 R
ODDZIAŁ 0455 DALESZYCE-MORAWICA
LP |
DATA LOTU
|
MIEJSCOWOŚĆ
|
ODLEGLŚĆ |
DZIEŃ |
PUNKTY |
WSPÓŁZAWODNICTWO |
LOT ZALICZANY |
1 |
20-08-2017 |
PAJĘCZNO |
140 KM |
Niedziela |
40 |
5z40 |
7 z CAŁOŚCI |
A/MP |
ODDZIAŁ A/MP |
2 |
27-08-2017 |
PAJĘCZNO |
140 KM |
Niedziela |
40 |
5z40 |
7 z CAŁOŚCI |
A/MP |
ODDZIAŁ A/MP |
3 |
03-09-2017 |
WIELUŃ |
160 KM |
Niedziela |
40 |
5z40 |
7 z CALOŚCI |
A/MP |
ODDZIAŁ A/MP |
4 |
10-09-2017 |
SYCÓW |
220 KM |
Niedziela |
40 |
5z40 |
7 z CAŁOŚCI |
A/MP |
ODDZIAŁ A/MP |
5 |
17-09-2017 |
MASŁÓW |
260 KM |
Niedziela |
40 |
5z40 |
7 z CAŁOŚCI |
A/O |
ODDZIAŁ |
6 |
24-09-2017 |
GORZÓW WIELKOPOLSKI |
440 KM |
Niedziela |
|
|
|
|
OKRĘG |
Dodano 1 lutego 2017
Morawica, dn. 31.01.2017r.
L.dz. 3/2017
ZAPROSZENIE:
Działając na podstawie §52 i §53 Statutu PZHGP Oddział Daleszyce - Morawica zwołuje w niedzielę 19.02.2017r. o godzinie 10:00 Zebranie Sprawozdawcze Delegatów Oddziału, które odbędzie się w świetlicy w Niwkach.
Proponowany porządek obrad:
1. Powitanie delegatów oraz zaproszonych gości
2. Wybór Przewodniczącego Zebrania
3. Wybór Protokolanta
4. Wybór Komisji Mandatowej
5. Wybór Komisji Wniosków
6. Złożenie sprawozdań:
a) Prezesa Zarządu
b) V-ce Prezesa ds. Finansowych
c) Komisji Rewizyjnej
d) Komisji dyscyplinarnej
7. Dyskusje nad złożonymi sprawozdaniami
8. Udzielenie absolutorium Zarządowi Oddziału
9. Uchwalenie preliminarza budżetu Oddziału na rok 2017
10. Rozpatrywanie
i uchwalanie przez Delegatów zgłoszonych na piśmie względnie
wysuniętych w trakcie dyskusji wniosków (podjęcie uchwały)
11. Wolne głosy
12. Zakończenie obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczego
Sekretarz Za-Zarząd Prezes
Otrzymują:
1. PZHGP Zarząd Okręgu Kielce
2. Delegaci Oddziału PZHGP Daleszyce Morawica
3. Przewodniczący Oddziałowej Komisji Rewizyjnej
4. Przewodniczący Oddziałowej Komisji Dyscyplinarnej
5. a/a
Lista Delegatów uprawnionych do udziału w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Oddziału Daleszyce-Morawica . OBECNOŚĆ DELEGATÓW NA ZEBRANIU JEST OBOWIĄZKOWA !!!
Wykaz Delegatów Sekcji nr 1 - Daleszyce
1.Bęben Adam
2.Bęben Czesław
3.Cedro Rajmund
4.Dudzik Tomasz
5.Filip Wiesław
6.Furmanek Karol
7.Furmanek Stanisław
8.Kapela Józef
9.Łukawski Henryk
10.Maroński Henryk
11.Piotrowski Paweł
12.Rycombel Adam
13.Sabat Jacek
14.Skowroński Zdzisław
15.Wąś Grzegorz
16.Wąś Marian
17.Zięcik Tomasz
Wykaz Delegatów Sekcji nr 2 - Morawica
1.Adamiec Jacek
2.Basąg Jan
3.Chmielewski Adam
4.Gola Waldemar
5.Kalwat Jan
6.Kołek Arkadiusz
7.Kuc Sylwester
8.Piłat Michał
9.Piłat Piotr
10.Skrzypek Łukasz
11.Paszkiel Bartłomiej
12.Stępień Krzysztof
13.Szewczyk Arkadiusz
14.Ślusarski Leszek
15.Wieczorek Józef
16.Zys Marek
Wykaz Delegatów Sekcji nr 3 - Wola Jachowa
1.Czaja Bogdan
2.Stępień Sylwester
3.Parszewski Bogdan
4.Siwoń Jan
5.Burdasz Mieczysław
6.Stępień Tomasz |