Dodano 2 lutego 2018
Morawica, dn. 01.02.2018 r.
Z A P R O S Z E N I E
Działając na podstawie §52 i §53 Statutu PZHGP Zarząd Oddziału Daleszyce - Morawica zwołuje w dniu 24.02.2018 r. o godzinie 16:00 Zebranie Sprawozdawcze Delegatów Oddziału, które odbędzie się w Centrum Samorządowym w Morawicy.
Proponowany porządek obrad:
1. Powitanie delegatów oraz zaproszonych gości.
2. Wybór Przewodniczącego Zebrania.
3. Wybór Protokolanta.
4. Wybór Komisji Mandatowej.
5. Wybór Komisji Wniosków.
6. Złożenie sprawozdań:
a) Prezesa Zarządu
b) V-ce Prezesa ds. Finansowych
c) Komisji Dyscyplinarnej
7. Dyskusje nad złożonymi sprawozdaniami.
8. Udzielenie absolutorium Zarządowi Oddziału.
9. Uchwalenie preliminarza budżetu Oddziału na rok 2018.
10. Rozpatrywanie i uchwalanie przez Delegatów zgłoszonych na piśmie względnie wysuniętych w trakcie dyskusji wniosków (podjęcie uchwały).
11. Wolne głosy.
12. Zakończenie obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczego.
Sekretarz Za Zarząd Prezes
Otrzymują:
1. PZHGP Zarząd Okręgu Kielce.
2. Delegaci Oddziału PZHGP Daleszyce Morawica.
3. Przewodniczący Oddziałowej Komisji Rewizyjnej.
4. Przewodniczący Oddziałowej Komisji Dyscyplinarnej.
5. a/a.
Lista Delegatów uprawnionych do udziału w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Oddziału Daleszyce-Morawica .
OBECNOŚĆ DELEGATÓW NA ZEBRANIU JEST OBOWIĄZKOWA !!!
Wykaz Delegatów Sekcji nr 1 - Daleszyce
1.Bęben Adam
2.Bęben Czesław
3.Cedro Rajmund
4.Dudzik Tomasz
5.Filip Wiesław
6.Furmanek Karol
7.Furmanek Stanisław
8.Grzywa Waldemar
9.Kapela Józef
10. Łukawski Henryk
11.Piotrowski Paweł
12.Rycombel Adam
13.Sabat Jacek
14.Skowroński Zdzisław
15.Wąś Grzegorz
16.Wąś Marian
17.Zięcik Tomasz
Wykaz Delegatów Sekcji nr 2 - Morawica
1.Adamiec Jacek
2.Basąg Jan
3.Chmielewski Adam
4.Gola Waldemar
5.Kalwat Jan
6.Kołek Arkadiusz
7.Kuc Sylwester
8.Piłat Michał
9.Piłat Piotr
10.Skrzypek Łukasz
11.Paszkiel Bartłomiej
12.Stępień Krzysztof
13.Szewczyk Arkadiusz
14.Ślusarski Leszek
15.Wieczorek Józef
16.Zys Marek
Wykaz Delegatów Sekcji nr 3 - Wola Jachowa
1.Czaja Bogdan
2.Stępień Sylwester
3.Parszewski Bogdan
4.Siwoń Jan
5.Burdasz Mieczysław
6.Stępień Tomasz