PZHGP ODDZIAŁ 0455 DALESZYCE - MORAWICA
  ***WITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM DO PRZEGLĄDANIA STRONY INTERNETOWEJ***
  Dzisiaj imieniny obchodzą: Nadia, Justyna, Piotr
  
 
Administrator: Wiesław Filip
 » STRONA GŁÓWNA
 » ZARZĄD ODDZIAŁU
 » KONTAKT
 » AKTUALNOŚCI
 » SEKCJE
 » NASI HODOWCY
 » WYKAZ OBRĄCZEK
 » PLAN LOTÓW
 » > TWOJE WYNIKI LOTOWE >
 » WSPÓŁZAWODNICTWA
 » WYNIKI LOTÓW
 » ARCHIWUM LOTÓW
 » FILMY
 » GALERIA
 » CIEKAWE STRONY
 » O AUTORZE
 » REGULAMINY PZHGP
 » DRUKI
 » GOŁĘBIE ZNALEZIONE
 » GOŁĘBIE ZAGUBIONE
 » ARCHIWUM


Opcje strony
 Strona Startowa

 Do zakładek


Oddziały
Wpisz numer oddziału i naciśnij OK, aby uzyskać o nim informacje.

Tłumaczenie Strony(?)
Odwiedzin: 3451 

U W A G A

Gołębie koszowane na loty konkursowe w sezonie lotowym 2015 i latach następnych obowiązkowo muszą posiadać numer telefonu Hodowcy umieszczony jako naklejka na obrączce elektronicznej lub jako oddzielny znacznik z numerem telefonu, zapięty na nodze gołębia.Gołębie,które nie będą spełniały powyższego wymogu nie zostaną zakoszowane na lot.

 

Wpisany przez Administratora

wtorek, 21.04.2015 godz. 20.00

K O M U N I K A T

   

     Z uwagi na przewidywane  gorsze warunki pogodowe  26 kwietnia 2015 /niedziela/ planowany na ten dzień lot konkursowy z m.Pajęczno zostaje przeniesiony na dzień 25 kwietnia 2015 /sobota/.

Koszowanie na ten lot  w dniu 24 kwietnia 2015 /piątek/ w godzinach:

1.     Sekcja Daleszyce -  16.00 - 20.00

2.     Sekcja Morawica  - 17.00 - 21.00

V-ce Prezes ds. organizacji lotów

 

Wpisany przez Administratora

poniedziałek, 20.04.2015 godz. 15.00

K O M U N I K A T

 

   W dniu 21 kwietnia 2015 roku /wtorek/ organizowany jest oddziałowy lot treningowy z m. Przedbórz.                                                                      

Koszowanie na w/w lot odbędzie się w punkcie wkładań:                                                                               

  •  Sekcja Daleszyce w godzinach od 5.00 - 6.00

  •  Sekcja Morawica w godzinach od 6.00 - 7.00                                          

 Zapraszamy wszystkich hodowców do licznego uczestnictwa w locie   treningowym.                                                                                            

V-ce Prezes ds. Org. Lotów

 

 

 

Echo Dnia - artykuł z 17.04.2015r

/aby powiększyć kliknij  na zdjęcie 2x/

 

 

K O M U N I K A T

Pełna fotorelacja z uroczystości otwarcia Sezonu Lotowego Okręgu Kielce w 2015 roku oraz poświęcenia sztandaru naszego oddziału została zamieszczona w folderze GALERIA .

 

 

Wpisany przez Administratora

poniedziałek, 13.04.2015 godz. 6.00

 

Otwarcie Sezonu Lotowego Okręgu Kielce w 2015 roku.

 

 

 

              

 

                               W dniu 11 kwietnia 2015 roku w Daleszycach odbyło się uroczyste otwarcie Sezonu Lotowego 2015 PZHGP Okręgu Kielce. Należy wspomnieć, iż  inicjatorem i pomysłodawcą organizowania corocznych inauguracji sezonu lotowego poprzedzonych uroczystą Mszą świętą był były Prezes Okręgu Kielce Tadeusz Ptak.Tradycja ta jest kontynuowana przez obecnego Prezesa Okręgu Kielce Sławomira Pająka.  Gospodarzem tegorocznej 13-tej już uroczystości był Oddział Daleszyce-Morawica, który obchodził również jubileusz 5-lecia istnienia.
Przedstawiciele Zarządu Okręgu Kielce oraz przedstawiciele Oddziałów przynależnych do Okręgu Kielce wraz z pocztami sztandarowymi, a także zaproszeni goście zebrali się w kościele parafialnym p.w. św. Michała Archanioła w Daleszycach na uroczystej Mszy świętej podczas, której został poświęcony sztandar Oddziału Daleszyce-Morawica oraz modlono się o udany Sezon Lotowy w 2015 roku.
Mszę świętą celebrowali: Kapelan Okręgu Kielce ks. Stanisław Gaweł z Ostrowca Świętokrzyskiego, ks. prałat Tadeusz Skrzyniarz - proboszcz parafii p.w. Św. Rozalii dziewicy i Św. Marcina biskupa i męczennika w Zagnańsku oraz ks. prałat Franciszek Berak - proboszcz miejscowej parafii.
Przed zakończeniem Mszy świętej głos zabrał Prezes Okręgu Kielce Sławomir Pająk. Przywitał serdecznie księży, przedstawicieli Oddziałów należących do Okręgu Kielce przybyłych na uroczystość oraz zaproszonych gości. Zaprosił wszystkich zgromadzonych w kościele na już pozaliturgiczną część spotkania przygotowaną przez gospodarzy uroczystości Oddział Daleszyce-Morawica. Apelował i zachęcał do tak bardzo umacniających przyjaźń indywidualnych rozmów, przy wspólnym stole, do których tematu nam, hodowcom, nigdy nie brakuje. Zachęcał również do nawiązywania kontaktów , wymiany hodowlanych doświadczeń oraz cieszenia się sukcesami kolegów, umacniając nadzieję na własny.
Po mszy świętej została poświęcona nowa kabina do transportu gołębi Oddziału Daleszyce-Morawica oraz zostały wypuszczone gołębie. Następnie wszyscy przybyli udali się do OSP w Daleszycach, Pl.Staszica 8 - sala bankietowa na uroczysty obiad.
Sylwester Kuc - Prezes Oddziału Daleszyce-Morawica jako gospodarz przywitał wszystkich przybyłych. Następnie głos zabrał Prezes Okręgu Kielce - Sławomir Pająk, który podziękował Zarządowi Oddziału Daleszyce-Morawica za organizację uroczystości oraz wspaniałe przyjęcie dla wszystkich uczestników, jak również życzył wszystkim hodowcom udanego Sezonu Lotowego w 2015 roku. Po obiedzie wręczono pamiątkowe statuetki wszystkim przybyłym reprezentantom Oddziałów, honorowym gościom oraz członkom Zarządu Okręgu Kielce.
Na uroczystości byli obecni Członkowie Zarządu Okręgu Kielce, przedstawiciele Oddziałów: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna, Pińczów, Radom, Sędziszów, Starachowice, Suchedniów, Stąporków, Szydłowiec, Włoszczowa,Pionki, Radoszyce, Przysucha, Kielce-Herby, Daleszyce-Morawica, Białobrzegi,Busko Zdrój oraz zaproszeni goście, tj.: Dariusz Meresiński - Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce, Norbert Wojciechowski - Dyrektor MGOK w Daleszycach, Lucjan Pietrzczyk - poseł na Sejm RP ( z uwagi na wypadek drogowy nie dojechał), Stefan Marzec - były Prezes Okręgu Kielce, ks.kapelan Stanisław Gaweł, ks.prałat Franciszek Berak, Paulina Mochocka - pracownica Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach. 
                Zarząd Oddziału Daleszyce-Morawica składa serdeczne podziękowanie wszystkim hodowcom zaangażowanym w przygotowanie kabiny do poświęcenia jak również pomoc przy organizacji tej doniosłej uroczystości.

 UWAGA:

Pełna fotorelacja z uroczystości zostanie zamieszczona w folderze GALERIA po dokonaniu obróbki zdjęć o czym powiadomię w odrębnym komunikacie.

 

Wpisany przez Administratora

piatek, 03.04.2015 godz. 16.00

ŻYCZENIA  ŚWIĄTECZNE

Wszystkim Hodowcom i ich Rodzinom życzy Zarząd Oddziału i Administrator.

 

 
  © www.mojahodowla.net

 L