PZHGP ODDZIAŁ 0455 DALESZYCE - MORAWICA
   www.dalmor0455.dobrahodowla.pl
  Dzisiaj imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
  
 
Administrator: Wiesław Filip
 » STRONA GŁÓWNA
 » ZARZĄD ODDZIAŁU
 » KONTAKT
 » AKTUALNOŚCI
 » SEKCJE
 » WYKAZ OBRĄCZEK
 » PLAN LOTÓW
 » WSPÓŁZAWODNICTWA
 » WYNIKI LOTÓW
 » ARCHIWUM LOTÓW
 » FILMY
 » GALERIA
 » CIEKAWE STRONY
 » O AUTORZE
 » REGULAMINY PZHGP
 » DRUKI
 » GOŁĘBIE ZNALEZIONE
 » GOŁĘBIE ZAGUBIONE
 » ARCHIWUM


Opcje strony
 Strona Startowa

 Do zakładek


Oddziały
Wpisz numer oddziału i naciśnij OK, aby uzyskać o nim informacje.

Tłumaczenie Strony(?)




Odwiedzin: 17217




ZESTAWIENIE WYNIKÓW ODDZIAŁU DALESZYCE-MORAWICA

za rok 2010


GOŁĘBIE  MŁODE

KATEGORIA  - OPEN 50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

KUC SYLWESTWR

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

FURMANEK KAROL

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FILIP WIESŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

KUC SYLWESTWR

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

SABAT JACEK

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ


WYNIKI ODDZIAŁU DALESZYCE-MORAWICA  2011 r  

 

 GOŁĘBIE DOROSŁE

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

KUC SYLWESTER

MORAWICA

SUPER MISTRZ

2

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

I  V-CE  SUPER MISTRZ

3

SABAT JACEK

DALESZYCE

II  V-CE  SUPER MISTRZ

 

KATEGORIA  OPEN  50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

MISTRZ

2

KUC SYLWESTER

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

SABAT JACEK

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

KUC SYLWESTER

MORAWICA

MISTRZ

2

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

BOREK RYSZARD

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA   A

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

SABAT JACEK

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

PASZKIEL BARTŁOMIEJ

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA   B

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

KUC SYLWESTER

MORAWICA

MISTRZ

2

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

KIJAS MAREK

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA   C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

BOREK RYSZARD

MORAWICA

MISTRZ

2

KUC SYLWESTER

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

 

 

 

 

GOŁĘBIE  MŁODE

 

KATEGORIA   OPEN 50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SKOWROŃSKI  ZDZISŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

SZPAK RAFAŁ

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

KUC SYLWESTER

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA   OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FILIP WIESŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

SKOWROŃSKI  ZDZISŁAW

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

MACIEJSKI  ROBERT

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW ODDZIAŁU DALESZYCE-MORAWICA

za rok 2012.

 

GOŁĘBIE DOROSŁE

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

SUPER MISTRZ

2

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

I  V-CE  SUPER MISTRZ

3

KIJAS MAREK

MORAWICA

II  V-CE  SUPER MISTRZ

 

KATEGORIA  - OPEN  50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

KUC SYLWESTER

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  -OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

KUC SYLWESTER

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - A

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

KIJAS MAREK

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

PIWOWARSKI RYSZARD

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - B

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

PASZKIEL BARTŁOMIEJ

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

CZAJA  BOGDAN

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

KUC SYLWESTER

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

MACIEJSKI MARIUSZ 2

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - M

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

MISTRZ

2

DUDZIK TOMASZ

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

WSPÓŁZAWODNICTWO OLIMPIJSKIE GOŁĘBI ROCZNYCH

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

KUC SYLWESTER

MORAWICA

MISTRZ

2

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

SABAT JACEK

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA   -TYPOWANE

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

PASZKIEL BARTŁOMIEJ

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

KUC SYLWESTER

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

GOŁĘBIE  MŁODE

KATEGORIA  - OPEN 50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SZPAK RAFAŁ

DALESZYCE

MISTRZ

2

MACIEJSKI MARIUSZ

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

ZARZYCKI JAROSŁAW

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FILIP WIESŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

SZPAK RAFAŁ

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

ZARZYCKI JAROSŁAW

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW ODDZIAŁU DALESZYCE-MORAWICA

za rok 2013.

 

                                

 GOŁĘBIE DOROSŁE

 

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

KUC SYLWESTER

MORAWICA

SUPER MISTRZ

2

SABAT JACEK

DALESZYCE

I  V-CE  SUPER MISTRZ

3

DUDZIK TOMASZ

DALESZYCE

II  V-CE  SUPER MISTRZ

 

KATEGORIA  - OPEN  50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

MISTRZ

2

KUC SYLWESTER

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

SABAT JACEK

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

MISTRZ

2

KUC SYLWESTER

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

SABAT JACEK

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - A

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

DUDAJEK KRZYSZTOF

MORAWICA

MISTRZ

2

SZEWCZYK ARKADIUSZ

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

KALITA TOMASZ

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - B

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

DUDZIK TOMASZ

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

PIŁAT PIOTR

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

KUC SYLWESTER

MORAWICA

MISTRZ

2

PASZKIEL BARTŁOMIEJ

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

----------------------------------

------------------

II  V-CE MISTRZ

 

KATEGORIA  - M

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

FURMANEK STANISŁAW

DALESZYCE

MISTRZ

2

PIWOWARSKI RYSZARD

MORAWICA

I  V-CE  MISTRZ

3

M & M  ZYS

MORAWICA

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - GOŁĘBIE ROCZNE

 

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

MACIEJSKI MARIUSZ I

DALESZYCE

MISTRZ

2

--------------------------------

------------------

I  V-CE  MISTRZ

3

--------------------------------

------------------

II V-CE  MISTRZ

 

 

GOŁĘBIE  MŁODE

KATEGORIA  - OPEN 50

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

MACIEJSKI MARIUSZ I

DALESZYCE

MISTRZ

2

GRZYWA WALDEMAR

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

ZARZYCKI JAROSŁAW

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

KATEGORIA  - OPEN  C

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

SEKCJA

TYTUŁ

1

SABAT JACEK

DALESZYCE

MISTRZ

2

MACIEJSKI MARIUSZ I

DALESZYCE

I  V-CE  MISTRZ

3

DUDZIK TOMASZ

DALESZYCE

II V-CE  MISTRZ

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW ODDZIAŁU DALESZYCE-MORAWICA za rok 2014.

     

                                  

                                   GOŁĘBIE DOROSŁE

     

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    FURMANEK STANISŁAW

    DALESZYCE

    SUPER MISTRZ

                                                     

    KATEGORIA  - OPEN  50

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    SABAT JACEK

    DALESZYCE

    MISTRZ

    2

    FURMANEK STANISŁAW

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    DUDAJEK KRZYSZTOF

    MORAWICA

    II V-CE  MISTRZ

     

    KATEGORIA  -OPEN  C

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    DUDAJEK KRZYSZTOF

    MORAWICA

    MISTRZ

    2

    FURMANEK STANISŁAW

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    KUC SYLWESTER

    MORAWICA

    II V-CE  MISTRZ

     

    KATEGORIA  - A

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    SABAT JACEK

    DALESZYCE

    MISTRZ

    2

    DUDAJEK KRZYSZTOF

    MORAWICA

    I  V-CE  MISTRZ

     

    KATEGORIA  - B

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    SABAT JACEK

    DALESZYCE

    MISTRZ

    2

    SZEWCZYK ARKADIUSZ

    MORAWICA

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    FURMANEK STANISŁAW

    DALESZYCE

    II V-CE  MISTRZ

     

    KATEGORIA  - C

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    PILAT PIOTR

    MORAWICA

    MISTRZ

    2

    SABAT JACEK

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    DUDAJEK KRZYSZTOF

    MORAWICA

    II  V-CE MISTRZ

     

       

    KATEGORIA  - M

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    FURMANEK STANISŁAW

    DALESZYCE

    MISTRZ

    2

    GRZYWA  WALDEMAR

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    KUC SYLWESTER

    MORAWICA

    II V-CE  MISTRZ

     

    KATEGORIA  - GOŁĘBIE  TYPOWANE

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    KUC SYLWESTER

    MORAWICA

    MISTRZ

    2

    FURMANEK STANISŁAW

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    DUDAJEK KRZYSZTOF

    MORAWICA

    II V-CE  MISTRZ

     

                                   

                                    GOŁĘBIE  MŁODE

     

    KATEGORIA  - OPEN 40

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    STAWIARZ KRZYSZTOF

    MORAWICA

    MISTRZ

    2

    FURMANEK KAROL

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    SIWOŃ JAN

    DALESZYCE

    II V-CE  MISTRZ

     

    KATEGORIA  - OPEN  C

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ

    SEKCJA

    TYTUŁ

    1

    STAWIARZ KRZYSZTOF

    MORAWICA

    MISTRZ

    2

    DUDZIK TOMASZ

    DALESZYCE

    I  V-CE  MISTRZ

    3

    FURMANEK KAROL

    DALESZYCE

    II V-CE  MISTRZ

     

 

 
  © www.mojahodowla.net

 L